8979-BLUE-48MMX54.8M
3M3M
8979-BLUE-48MMX54.8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8979-BLUE-48MMX54.8M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka TAPE DUCT CLOTH BLUE 1.89"X 60YD
Podatkovni listi: 8979-BLUE-48MMX54.8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8979-BLUE-48MMX54.8M
Številka dela 8979-BLUE-48MMX54.8M Proizvajalec 3M
Opis TAPE DUCT CLOTH BLUE 1.89"X 60YD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4338 pcs Podatkovni list 8979-BLUE-48MMX54.8M.pdf
Premer 1.89" (48.00mm) Uporaba General Purpose
Debelina - nosilec, nosilec - Debelina - lepilo -
Debelina 0.0126" (12.6 mils, 0.320mm) Temperaturno območje 200°F (93°C)