8KC5-0742-0250
3M3M
8KC5-0742-0250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8KC5-0742-0250
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CABLE ASSY M-M 250MM 1=1PC
Podatkovni listi: 1.8KC5-0742-0250.pdf2.8KC5-0742-0250.pdf3.8KC5-0742-0250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8KC5-0742-0250
Številka dela 8KC5-0742-0250 Proizvajalec 3M
Opis CABLE ASSY M-M 250MM 1=1PC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 30 AWG Uporaba Internal
Ščitenje Shielded Serija 8KXX
Druga imena 00076308104382
3M156086
8KC5-0742-0250-ND
delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število pozicij 164 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina 0.82' (250.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Male to Male
Frekvenca - maks - Lastnosti Extender
Tip pritrjevanja - natančen opis 164 Position PCIe x16 Card Edge to Card Edge 0.82' (250.0mm) Silver Shielded
Tok - Max / Contact 1.10A Vrsta priključka Card Edge to Card Edge