9160-4500JL
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9160-4500JL
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 60POS .100" STR GOLD
Podatkovni listi: 9160-4500JL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 9160-4500JL
Številka dela 9160-4500JL Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 60POS .100" STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5105 pcs Podatkovni list 9160-4500JL.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija 9100
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 90169007060
JE150107538
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 60
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.354" (9.00mm) Barva izolacije Gray
Ingress Protection - Lastnosti Polarizing Key
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Stik s fino debelino - post Flash
Končna debelina - parjenje 12.0µin (0.30µm) Stopite v stik - konec Gold
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
916-10M NC032
916-10M NC032
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: M12 PLASTIC 4PORT 1SIG LED
Na zalogi: 1090 pcs
Prenesi: 916-10M NC032.pdf
RFQ
Proizvajalci: Alpha Wire
Na zalogi: 1656 pcs
Prenesi: 916-5M NC032.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN RCPT 3POS .100 SGL STR SMD
Prenesi: 91601-303.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CERTI-CRIMP II HEAD-AMPMODU
Na zalogi: 111 pcs
Prenesi: 91601-3.pdf
Opis: TOOL HAND CRIMPER 20-26AWG SIDE
Na zalogi: 121 pcs
91601-303ALF
91601-303ALF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Prenesi: 91601-303ALF.pdf
916-CN NC032
916-CN NC032
Prenesi: 916-CN NC032.pdf
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 8PR 22AWG
Na zalogi: 26 pcs
Prenesi:
91601-302LF
91601-302LF
Opis: CONN RCPT 2POS .100 SGL STR SMD
Prenesi: 91601-302LF.pdf
916
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN TERM LUG LOCKWASHER #6 FLAT
Prenesi: 916.pdf
916
Proizvajalci: Adafruit
Opis: SWITCH PB 16MM RED LED
Prenesi: 916.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika