924217-32-26-I
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 924217-32-26-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 26POS .100" GOLD
Podatkovni listi: 924217-32-26-I.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 924217-32-26-I
Številka dela 924217-32-26-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 26POS .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4988 pcs Podatkovni list 924217-32-26-I.pdf
Prekinitev Solder Serija 929
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308063597
Število vrstic 1 Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - rep 0.110" (2.800mm) Dolžina - Višina sklada 0.630" (16.000mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.240" (6.100mm) Dolžina - celoten Pin 0.980" (24.892mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole