924517-28-35-I
3M3M
924517-28-35-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 924517-28-35-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 35POS .100" GOLD
Podatkovni listi: 924517-28-35-I.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 924517-28-35-I
Številka dela 924517-28-35-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 35POS .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5538 pcs Podatkovni list 924517-28-35-I.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.128" (28.65mm) Druga imena 00076308064006
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 35
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 35 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.793" (20.14mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)