926121-01-26-EU
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 926121-01-26-EU
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 26POS .100" GOLD
Podatkovni listi: 926121-01-26-EU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 926121-01-26-EU
Številka dela 926121-01-26-EU Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 26POS .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5558 pcs Podatkovni list 926121-01-26-EU.pdf
Prekinitev Solder Serija 929
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308062248
Število vrstic 1 Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - rep 0.355" (9.017mm) Dolžina - Višina sklada 0.390" (9.900mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm) Dolžina - celoten Pin 0.845" (21.463mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole