926781-01-10-I
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 926781-01-10-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 10POS .100" GOLD
Podatkovni listi: 926781-01-10-I.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 926781-01-10-I
Številka dela 926781-01-10-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 10POS .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3966 pcs Podatkovni list 926781-01-10-I.pdf
Prekinitev Solder Serija 929
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308045586
Število vrstic 1 Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - rep 0.545" (13.843mm) Dolžina - Višina sklada 0.600" (15.240mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm) Dolžina - celoten Pin 1.245" (31.623mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole