929647-03-16-I
3M3M
929647-03-16-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929647-03-16-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
Podatkovni listi: 1.929647-03-16-I.pdf2.929647-03-16-I.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929647-03-16-I
Številka dela 929647-03-16-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51262 pcs Podatkovni list 1.929647-03-16-I.pdf2.929647-03-16-I.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.745" (18.92mm) Druga imena 3M156518-16
929647-03-16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.410" (10.41mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm) Stik s fino debelino - post 10.0µin (0.25µm)