929647-05-20-EU
3M3M
929647-05-20-EU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929647-05-20-EU
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS
Podatkovni listi: 1.929647-05-20-EU.pdf2.929647-05-20-EU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929647-05-20-EU
Številka dela 929647-05-20-EU Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68676 pcs Podatkovni list 1.929647-05-20-EU.pdf2.929647-05-20-EU.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.945" (24.00mm) Druga imena 00076308060084
3M156521-20
929647-05-20-EU-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 20
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.610" (15.49mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)