929647-07-22-I
3M3M
929647-07-22-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929647-07-22-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Podatkovni listi: 1.929647-07-22-I.pdf2.929647-07-22-I.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929647-07-22-I
Številka dela 929647-07-22-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28826 pcs Podatkovni list 1.929647-07-22-I.pdf2.929647-07-22-I.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 3M156534-22
929647-07-22-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.100" (2.54mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm) Stik s fino debelino - post 10.0µin (0.25µm)