929705-09-28-I
3M3M
929705-09-28-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929705-09-28-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 28POS STR .100" GOLD
Podatkovni listi: 1.929705-09-28-I.pdf2.929705-09-28-I.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929705-09-28-I
Številka dela 929705-09-28-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 28POS STR .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39603 pcs Podatkovni list 1.929705-09-28-I.pdf2.929705-09-28-I.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.563" (14.30mm) Druga imena 00076308055479
3M156858-28
929705-09-28-I-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.145" (3.68mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)