929815-01-11-I
3M3M
929815-01-11-I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929815-01-11-I
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 22POS DL .100" GOLD
Podatkovni listi: 929815-01-11-I.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
306 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929815-01-11-I
Številka dela 929815-01-11-I Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 22POS DL .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48908 pcs Podatkovni list 929815-01-11-I.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.303" (7.70mm) Druga imena 00051138824037
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.115" (2.92mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.093" (2.36mm) Stik s fino debelino - post 10.0µin (0.25µm)