929841-01-10-RA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929841-01-10-RA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 10POS STR .100" GOLD
Podatkovni listi: 929841-01-10-RA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929841-01-10-RA
Številka dela 929841-01-10-RA Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 10POS STR .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6017 pcs Podatkovni list 929841-01-10-RA.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111752913
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.235" (5.97mm) Barva izolacije Gray
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post 200.0µin (5.08µm)
Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RCPT 9POS STR .100" GOLD