929870-01-18-RB
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929870-01-18-RB
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD
Podatkovni listi: 929870-01-18-RB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929870-01-18-RB
Številka dela 929870-01-18-RB Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34565 pcs Podatkovni list 929870-01-18-RB.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308038670
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Višina izolacije 0.150" (3.81mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929870-01-17-RB
929870-01-17-RB
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 17POS STR .100" GOLD
Na zalogi: 35994 pcs
Prenesi: 929870-01-17-RB.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD
Na zalogi: 33240 pcs
Prenesi: 929870-01-18-30.pdf
RFQ
Opis: CONN SOCKET 20POS STR .100" GOLD
Prenesi: 929870-01-20-30.pdf
Opis: CONN RCPT 19POS STR .100" GOL
Opis: CONN SOCKET 19POS STR .100" GOLD
Prenesi: 929870-01-19-RB.pdf
Opis: CONN RCPT 17POS STR .100" GOL
929870-01-19-RA
929870-01-19-RA
Prenesi: 929870-01-19-RA.pdf
Opis: CONN RCPT 20POS STR .100" GOL
Opis: CONN RCPT 18POS STR .100" GOL