939850-01-25-RA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 939850-01-25-RA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 25POS STR .100" GOLD
Podatkovni listi: 939850-01-25-RA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
324 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 939850-01-25-RA
Številka dela 939850-01-25-RA Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 25POS STR .100" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38325 pcs Podatkovni list 939850-01-25-RA.pdf
Voltage Rating 1500V Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308044213
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.325" (8.25mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm)