950414-8200-AR-TP
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 950414-8200-AR-TP
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 14POS 2MM R/A SMD
Podatkovni listi: 950414-8200-AR-TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 950414-8200-AR-TP
Številka dela 950414-8200-AR-TP Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 14POS 2MM R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4514 pcs Podatkovni list 950414-8200-AR-TP.pdf
Voltage Rating 1000VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 950
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 04046719182787
9504148200ARTP
DE500036046
S04046719182787
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.193" (4.90mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket