950505-6102-AR
3M3M
950505-6102-AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 950505-6102-AR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 5POS 2MM VERT T/H
Podatkovni listi: 950505-6102-AR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 950505-6102-AR
Številka dela 950505-6102-AR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 5POS 2MM VERT T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list 950505-6102-AR.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 950
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 3M9400
9505056102AR
DE500027425
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 5
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.169" (4.30mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 5 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.098" (2.50mm) Stik s fino debelino - post 40.0µin (1.02µm)