951446-8062506-AR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 951446-8062506-AR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HDR STR STACK 46POS 2MM T/H
Podatkovni listi: 951446-8062506-AR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 951446-8062506-AR
Številka dela 951446-8062506-AR Proizvajalec 3M
Opis CONN HDR STR STACK 46POS 2MM T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5729 pcs Podatkovni list 951446-8062506-AR.pdf
Prekinitev Solder Serija 951
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 0 00 51111 03764 5
DE500021501
S0 00 51111 03764 5
Število vrstic 2 Število pozicij 46
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - rep 0.110" (2.800mm) Dolžina - Višina sklada 0.567" (14.400mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.232" (5.900mm) Dolžina - celoten Pin 0.909" (23.100mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 46 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole