953218-2000-AR-PR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 953218-2000-AR-PR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD
Podatkovni listi: 1.953218-2000-AR-PR.pdf2.953218-2000-AR-PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 953218-2000-AR-PR
Številka dela 953218-2000-AR-PR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5102 pcs Podatkovni list 1.953218-2000-AR-PR.pdf2.953218-2000-AR-PR.pdf
Voltage Rating 1000VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 953
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 0 00 51111 04419 3
9532182000ARPR
DE500030627
S0 00 51111 04419 3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.169" (4.30mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post 40.0µin (1.02µm)
Končna debelina - parjenje Flash Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Bottom or Top Entry
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
95322
Proizvajalci: Desco
Opis: CORD NO DOUBT 4MM SKT 12'