953226-2000-AR-PT
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 953226-2000-AR-PT
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD
Podatkovni listi: 1.953226-2000-AR-PT.pdf2.953226-2000-AR-PT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 953226-2000-AR-PT
Številka dela 953226-2000-AR-PT Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4287 pcs Podatkovni list 1.953226-2000-AR-PT.pdf2.953226-2000-AR-PT.pdf
Voltage Rating 1000VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 953
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 0 00 51111 04398 1
DE500030387
S0 00 51111 04398 1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.169" (4.30mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 26 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket