960208-8100-AR-TP
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 960208-8100-AR-TP
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 8POS 2ROW BRDMT SMD
Podatkovni listi: 960208-8100-AR-TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 960208-8100-AR-TP
Številka dela 960208-8100-AR-TP Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 8POS 2ROW BRDMT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4876 pcs Podatkovni list 960208-8100-AR-TP.pdf
Voltage Rating 1000VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 960
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena DE500059907
ZZ150353097
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 8
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.228" (5.80mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Female Socket