960268-7102-AR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 960268-7102-AR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET DUAL R/A 68POS GOLD
Podatkovni listi: 960268-7102-AR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 960268-7102-AR
Številka dela 960268-7102-AR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET DUAL R/A 68POS GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5370 pcs Podatkovni list 960268-7102-AR.pdf
Voltage Rating 1000VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 960
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena DE500057265
ZZ150353236
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 68
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.228" (5.80mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 40.0µin (1.02µm)