961431-9041604-AR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 961431-9041604-AR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEADER 31POS STR DUAL INSUL 1ROW
Podatkovni listi: 961431-9041604-AR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 961431-9041604-AR
Številka dela 961431-9041604-AR Proizvajalec 3M
Opis HEADER 31POS STR DUAL INSUL 1ROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4459 pcs Podatkovni list 961431-9041604-AR.pdf
Prekinitev Solder Serija 961
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena DE500066647
ZZ150354618
Število vrstic 1 Število pozicij 31
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - rep 0.130" (3.300mm) Dolžina - Višina sklada 1.252" (31.800mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.256" (6.500mm) Dolžina - celoten Pin 1.638" (41.600mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 31 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole