CP2-HA110-GA1-TG30
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP2-HA110-GA1-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD
Podatkovni listi: CP2-HA110-GA1-TG30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CP2-HA110-GA1-TG30
Številka dela CP2-HA110-GA1-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER TYPE A 110POS GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5348 pcs Podatkovni list CP2-HA110-GA1-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 04801146456
CP2HA110GA1TG30
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vrstic 5 + 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 154 (110 + 44 Ground)
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Board Guide natančen opis 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole