CP2-HA110-GE1-KR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP2-HA110-GE1-KR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS
Podatkovni listi: CP2-HA110-GE1-KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP2-HA110-GE1-KR
Številka dela CP2-HA110-GE1-KR Proizvajalec 3M
Opis HEADER PRESS-FIT TYPE A 110POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16643 pcs Podatkovni list CP2-HA110-GE1-KR.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119905724
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vrstic 5 + 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 154 (110 + 44 Ground)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Board Guide natančen opis 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole