CP2-HB110-A1-KR
3M3M
CP2-HB110-A1-KR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP2-HB110-A1-KR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER TYPE B 110POS GOLD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP2-HB110-A1-KR
Številka dela CP2-HB110-A1-KR Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER TYPE B 110POS GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28529 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 0-00-51119-90576-2
CP2HB110A1KR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 110
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - natančen opis 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole