CP2-SB125-G1-TG30
3M3M
CP2-SB125-G1-TG30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP2-SB125-G1-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET TYPE-B 125POS R/A
Podatkovni listi: CP2-SB125-G1-TG30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CP2-SB125-G1-TG30
Številka dela CP2-SB125-G1-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET TYPE-B 125POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4673 pcs Podatkovni list CP2-SB125-G1-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 3M5572
CP2SB125G1TG30
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 125
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Upper Shield
natančen opis 125 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)