FP-301-1/16-RED-100'
3M3M
FP-301-1/16-RED-100' Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP-301-1/16-RED-100'
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSHRINK FP301 1/16-100' RED
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP-301-1/16-RED-100'
Številka dela FP-301-1/16-RED-100' Proizvajalec 3M
Opis HEATSHRINK FP301 1/16-100' RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 100°C Serija FP-301
Obnovljena debelina stene 0.017" (0.43mm) Druga imena 00051135355527
3M157771
FP-301-1/16-RED-100'-ND
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.063" (1.60mm) Notranji premer - obnovljen 0.031" (0.79mm)
Lastnosti Flame Retardant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Red 100.0' (30.5m)