FP301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS
3M3M
FP301-1/2-48
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSHRINK 1/2"X4' CLR 1=1PC 48"
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS
Številka dela FP301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS Proizvajalec 3M
Opis HEATSHRINK 1/2"X4' CLR 1=1PC 48" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 100°C Serija FP-301
Obnovljena debelina stene 0.025" (0.64mm) Druga imena 00051128595923
3M161303
FP-301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS
FP301-1/2-48"-CLEAR-12 PCS-ND
FP301-1/2-48"-CLEAR-12PCS
FP301-1/2-48"-CLEAR-12PCS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.500" (12.70mm) Notranji premer - obnovljen 0.250" (6.35mm)
Lastnosti Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Clear 4.00' (1.22m)
Barva Clear
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-BLUE-HDR-12 PCS
Proizvajalci: 3M
Opis: HEATSHRINK FP301 1/2-48" BLUE
Na zalogi: 28938 pcs
Prenesi: FP301-1/2-48"-BLUE-HDR-12 PCS.pdf
RFQ
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-BLUE-12 PCS
Proizvajalci: 3M
Opis: HEATSHRINK 1/2"X4' BLU 1=1PC 48"
Na zalogi: 35002 pcs
Prenesi: FP301-1/2-48"-BLUE-12 PCS.pdf
RFQ
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-GREEN-100 PCS
Opis: HEATSHRINK 1/2"X4' GRN 1=1PC 48"
Prenesi: FP301-1/2-48"-GREEN-100 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-BLUE-100 PCS
Opis: HTSHRK 1/2- 48" BLU 100PCS
Prenesi: FP301-1/2-48"-BLUE-100 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-RED-12 PCS
Opis: HEATSHRINK 1/2"X4' RED 1=1PC 48"
Prenesi: FP301-1/2-48"-RED-12 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-BLACK-12 PCS
Opis: HEATSHRINK 1/2"X4' BLK 1=1PC 48"
Prenesi: FP301-1/2-48"-BLACK-12 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-BLACK-HDR-12 PCS
Prenesi: FP301-1/2-48"-BLACK-HDR-12 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-RED-100 PCS
Prenesi: FP301-1/2-48"-RED-100 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-CLEAR-100 PCS
Opis: HEATSHRINK 1/2"X4' CLR 1=1PC 48"
Prenesi: FP301-1/2-48"-CLEAR-100 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-GREEN-HDR-12 PCS
Opis: HEATSHRINK FP301 1/2-48" GREEN
Prenesi: FP301-1/2-48"-GREEN-HDR-12 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-GREEN-12 PCS
Prenesi: FP301-1/2-48"-GREEN-12 PCS.pdf
FP301-1/2-48
FP301-1/2-48"-CLEAR-HDR-12 PCS
Opis: HEATSHRINK FP301 1/2-48" CLEAR
Prenesi: FP301-1/2-48"-CLEAR-HDR-12 PCS.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika