HF625/10SF-100M
3M3M
HF625/10SF-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HF625/10SF-100M
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CBL RIBN 10COND 0.039 GRAY 100M
Podatkovni listi: 1.HF625/10SF-100M.pdf2.HF625/10SF-100M.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 603 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HF625/10SF-100M
Številka dela HF625/10SF-100M Proizvajalec 3M
Opis CBL RIBN 10COND 0.039 GRAY 100M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 603 pcs Podatkovni list 1.HF625/10SF-100M.pdf2.HF625/10SF-100M.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija HF625
Širina traku 0.394" (10.00mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 21682 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Druga imena 00051111963678
HF625/10SF
HF625/10SF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vodnikov 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Dolžina 328.1' (100.00m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacijski material) Polyolefin (PO)
Izolacijska upornost - Prva oznaka dirigenta Red
Lastnosti Zippable natančen opis Flat Ribbon Cable Gray 10 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 328.1' (100.00m)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG Material dirigenta Copper, Tinned