HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER HM 176POS 8ROW STR
Podatkovni listi: HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L
Številka dela HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER HM 176POS 8ROW STR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4898 pcs Podatkovni list HM-H176DPWR1-8CP2-TG30L.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051115578021
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 8
Število naloženih pozicij All Število pozicij 180 (176 + 4 Power)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Board Guide, Guide Pin
natančen opis 180 (176 + 4 Power) Position Header, Male Pins and Blades Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Trenutna ocena 1A