HM-S110A1-5AP1-TG50
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM-S110A1-5AP1-TG50
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET HM 110POS 5ROW R/A
Podatkovni listi: HM-S110A1-5AP1-TG50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM-S110A1-5AP1-TG50
Številka dela HM-S110A1-5AP1-TG50 Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET HM 110POS 5ROW R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5920 pcs Podatkovni list HM-S110A1-5AP1-TG50.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111057155
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 110
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A