HSHM-H095B5-5CP2-TG30
3M3M
HSHM-H095B5-5CP2-TG30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HSHM-H095B5-5CP2-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER HSHM 95POS 5ROW STR
Podatkovni listi: HSHM-H095B5-5CP2-TG30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSHM-H095B5-5CP2-TG30
Številka dela HSHM-H095B5-5CP2-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER HSHM 95POS 5ROW STR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5100 pcs Podatkovni list HSHM-H095B5-5CP2-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HSHM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051115307560
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 95
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Shielded
natančen opis 95 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Trenutna ocena 1A