HSHM-S110B5-5AP1-TG30
pregled izdelka
Številka dela: HSHM-S110B5-5AP1-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET HSHM 110POS 5ROW
Podatkovni listi: HSHM-S110B5-5AP1-TG30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HSHM-S110B5-5AP1-TG30
Številka dela HSHM-S110B5-5AP1-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET HSHM 110POS 5ROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4536 pcs Podatkovni list HSHM-S110B5-5AP1-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ HSHM Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00048011999425
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 110
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 110 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A