ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS
3M3M
ITCSN-6000-48
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka HEATSHRK ITCSN ADH 6"X48" BLK
Podatkovni listi: 1.ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS.pdf2.ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 897 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS
Številka dela ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS Proizvajalec 3M
Opis HEATSHRK ITCSN ADH 6"X48" BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 3 to 1
Temperatura skrčenja 121°C Serija ITCSN
Obnovljena debelina stene - Druga imena 00054007089827
ITCSN-6000-48"-BLACK-20 PCS-ND
ITCSN-6000-48"-BLACK-20PCS
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Material Polyolefin (PO), Irradiated
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranji premer - priložen 6.000" (152.40mm)
Notranji premer - obnovljen 1.800" (45.72mm) Lastnosti Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 6.000" (152.40mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Barva Black