MNI18-250DFIK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MNI18-250DFIK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MNI18-250DFIK
Številka dela MNI18-250DFIK Proizvajalec 3M
Opis CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156500 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Scotchlok™ Pakiranje Bulk
Druga imena 00054007695776
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - na splošno 0.910" (23.11mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.145" (3.68mm) Izolacija Fully Insulated
Spol Female Lastnosti -
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Kontaktni material Brass