MP2-H048-44P1-S-TR30
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-H048-44P1-S-TR30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER VERT 48POS 4ROW GOLD
Podatkovni listi: 1.MP2-H048-44P1-S-TR30.pdf2.MP2-H048-44P1-S-TR30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-H048-44P1-S-TR30
Številka dela MP2-H048-44P1-S-TR30 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER VERT 48POS 4ROW GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5249 pcs Podatkovni list 1.MP2-H048-44P1-S-TR30.pdf2.MP2-H048-44P1-S-TR30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051115583575
XE008018311
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število naloženih pozicij All Število pozicij 48
Število stolpcev - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Board Guide, Mating Guide
Trenutna ocena 1.5A Kontaktni obrazec, tipičen -