MP2-HP10-5CP1-TG30
pregled izdelka
Številka dela: MP2-HP10-5CP1-TG30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW
Podatkovni listi: 1.MP2-HP10-5CP1-TG30.pdf2.MP2-HP10-5CP1-TG30.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-HP10-5CP1-TG30
Številka dela MP2-HP10-5CP1-TG30 Proizvajalec 3M
Opis CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4180 pcs Podatkovni list 1.MP2-HP10-5CP1-TG30.pdf2.MP2-HP10-5CP1-TG30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.236" (6.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 05111162973
MP2HP105CP1TG30
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5