MP2-P030-54M1-LR
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-P030-54M1-LR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN INV HEADER 2-FB 30POS 5ROW
Podatkovni listi: 1.MP2-P030-54M1-LR.pdf2.MP2-P030-54M1-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-P030-54M1-LR
Številka dela MP2-P030-54M1-LR Proizvajalec 3M
Opis CONN INV HEADER 2-FB 30POS 5ROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19417 pcs Podatkovni list 1.MP2-P030-54M1-LR.pdf2.MP2-P030-54M1-LR.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111160961
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Število stolpcev - Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti Board Guide, Inverse Trenutna ocena 1.5A