MP2-P120-51M1-KR
3M3M
MP2-P120-51M1-KR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-P120-51M1-KR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 120POS 5ROW R/A GOLD
Podatkovni listi: 1.MP2-P120-51M1-KR.pdf2.MP2-P120-51M1-KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-P120-51M1-KR
Številka dela MP2-P120-51M1-KR Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 120POS 5ROW R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5699 pcs Podatkovni list 1.MP2-P120-51M1-KR.pdf2.MP2-P120-51M1-KR.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051111943892
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 120
Število stolpcev - Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti Board Guide, Inverse Trenutna ocena 1.5A