MP2-S048-41M2-C-TR30
pregled izdelka
Številka dela: MP2-S048-41M2-C-TR30
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 48POS 4ROW R/A GOLD
Podatkovni listi: 1.MP2-S048-41M2-C-TR30.pdf2.MP2-S048-41M2-C-TR30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-S048-41M2-C-TR30
Številka dela MP2-S048-41M2-C-TR30 Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 48POS 4ROW R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4274 pcs Podatkovni list 1.MP2-S048-41M2-C-TR30.pdf2.MP2-S048-41M2-C-TR30.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119920956
XE008020218
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število naloženih pozicij All Število pozicij 48
Število stolpcev - Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Trenutna ocena 1.5A Kontaktni obrazec, tipičen -