MP2-S120-51M1-C-LR
3M3M
MP2-S120-51M1-C-LR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2-S120-51M1-C-LR
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET R/A 5R0W 120POS SLD
Podatkovni listi: 1.MP2-S120-51M1-C-LR.pdf2.MP2-S120-51M1-C-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2-S120-51M1-C-LR
Številka dela MP2-S120-51M1-C-LR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET R/A 5R0W 120POS SLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9961 pcs Podatkovni list 1.MP2-S120-51M1-C-LR.pdf2.MP2-S120-51M1-C-LR.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija MetPak™ MP2 Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena 3M5495
MP2S12051M1CLR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 5
Število naloženih pozicij All Število pozicij 120
Število stolpcev - Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti Board Guide, Board Lock, Spacer Trenutna ocena 1.5A