MVI14-250DFK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVI14-250DFK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVI14-250DFK
Številka dela MVI14-250DFK Proizvajalec 3M
Opis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196788 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.250" (6.35mm)
Tab Debelina 0.032" (0.81mm) Dolžina zavihka -
Serija Scotchlok™ Pakiranje Bulk
Druga imena 00054007695806
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - na splošno 0.830" (21.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.145" (3.68mm) Izolacija Non-Mating End Insulated
Spol Female Lastnosti -
natančen opis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Kontaktni material Brass