MVU14-156DMX-A-BOTTLE
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVU14-156DMX-A-BOTTLE
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN TERM PIN 14-16AWG 100PC
Podatkovni listi: MVU14-156DMX-A-BOTTLE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVU14-156DMX-A-BOTTLE
Številka dela MVU14-156DMX-A-BOTTLE Proizvajalec 3M
Opis CONN TERM PIN 14-16AWG 100PC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2123 pcs Podatkovni list MVU14-156DMX-A-BOTTLE.pdf
Žični merilnik 14-16 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Male, Pin (Plug) Serija Scotchlok™
Pakiranje Bulk Druga imena 00051128588673
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Vinyl
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 0.830" (21.08mm)
Dolžina - sod - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.170" (4.32mm) Izolacija Non-Mating End Insulated
Lastnosti - Premer - cev 0.156" (3.96mm)