MVU18-47PX-A-BOTTLE
3M3M
MVU18-47PX-A-BOTTLE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVU18-47PX-A-BOTTLE
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN WIRE PIN 18-22AWG 100PC
Podatkovni listi: MVU18-47PX-A-BOTTLE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVU18-47PX-A-BOTTLE
Številka dela MVU18-47PX-A-BOTTLE Proizvajalec 3M
Opis CONN WIRE PIN 18-22AWG 100PC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1929 pcs Podatkovni list MVU18-47PX-A-BOTTLE.pdf
Žični merilnik 18-22 AWG Prekinitev Crimp
Serija Scotchlok™ Pin Diameter Circular - 0.075" (1.91mm) Dia
Pakiranje Bulk Druga imena 00051128588710
3M161943
MVU18-47PX-A-BOTTLE-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Vinyl
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - prenehanje -
Dolžina - Pin 0.470" (11.94mm) Dolžina - na splošno 0.900" (22.86mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer izolacije 0.150" (3.81mm)