N7E50-M516EB-40-HTA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N7E50-M516EB-40-HTA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Podatkovni listi: N7E50-M516EB-40-HTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N7E50-M516EB-40-HTA
Številka dela N7E50-M516EB-40-HTA Proizvajalec 3M
Opis CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16093 pcs Podatkovni list N7E50-M516EB-40-HTA.pdf
Serija N7E50 Pakiranje Tray
Druga imena 00051115591532
XA007003081
Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Montažna funkcija Reverse - Bottom
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Višina nad ploščo 0.248" (6.30mm) Lastnosti Board Guide, Card Guide
Stran izmetača Right natančen opis 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold