P08-024PLT-A-G
3M3M
P08-024PLT-A-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P08-024PLT-A-G
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 24POS .8MM VERT SMD
Podatkovni listi: P08-024PLT-A-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P08-024PLT-A-G
Številka dela P08-024PLT-A-G Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 24POS .8MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73521 pcs Podatkovni list P08-024PLT-A-G.pdf
Serija P08 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Druga imena 04547452165155
JE150310801
Število vrstic 2
Število pozicij 24 Število vodnikov 0.031" (0.80mm)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca P08-024PLT-A-G
Dolžina - objava (parjenje) 3mm, 6mm Višina nad ploščo 0.107" (2.72mm)
Lastnosti Board Guide Razširjen opis 24 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Opis CONN PLUG 24POS .8MM VERT SMD Stopite v stik s finišno debelino Gold