P08-080SLT-A-G
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P08-080SLT-A-G
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 80POS .8MM VERT SMD
Podatkovni listi: 1.P08-080SLT-A-G.pdf2.P08-080SLT-A-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P08-080SLT-A-G
Številka dela P08-080SLT-A-G Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 80POS .8MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33644 pcs Podatkovni list 1.P08-080SLT-A-G.pdf2.P08-080SLT-A-G.pdf
Serija P08 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 04801146364
P08080SLTAG
XA007002737
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 3mm, 4mm, 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.087" (2.20mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold