P08-100PL-A-G
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P08-100PL-A-G
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN PLUG 100POS .8MM VERT SMD
Podatkovni listi: P08-100PL-A-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P08-100PL-A-G
Številka dela P08-100PL-A-G Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 100POS .8MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5968 pcs Podatkovni list P08-100PL-A-G.pdf
Serija P08 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Druga imena 04547452165124
JE150310777
Število vrstic 2 Število pozicij 100
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 3mm, 6mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.107" (2.72mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 8.00µin (0.203µm)