P50-060S-EA
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P50-060S-EA
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 60POS STR WIREMOUNT
Podatkovni listi: P50-060S-EA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P50-060S-EA
Številka dela P50-060S-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 60POS STR WIREMOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13035 pcs Podatkovni list P50-060S-EA.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik 28 AWG
Serija Pak 50, P50 Razmik vrstic -
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 00051119902556
Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Closed End, Strain Relief
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 60 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG